تندگویان الیاف

صادرات الیاف به عراق

صادرات الیاف به عراق

صادرات الیاف به عراق موضوعی است که بسیار حائز اهمیت است و از آنجا که در غرب ایران،کشور عراق یکی از مهم‌ترین شرکای تجاری ایران با مرز مشترک طولانی قرار دارد که به جهت اماکن زیارتی یکی از پرتردد ترین کشورهای همسایه ایران است و سالانه میلیونها ایرانی و عراقی در دو کشور تردد دارند.

ازبین‌رفتن زیرساخت‌ها، نیاز این کشور را به کالاهای مصرفی و تجهیزات دوچندان کرده است، همین موضوع باعث شده است تا صادرات به عراق روزبه‌روز موردتوجه تعداد بیشتری از بازرگانان ، صنعت گران و تجّار ایرانی قرار گیرد و سودآوری بسیاری برای آن‌ها به همراه داشته باشد.

صادرات به عراق در سال های اخیر و حتی زیر سایه سنگین تحریم های بانکی کشور همواره در جریان بوده است. صادرات ایران به این کشور مسلمان و همسایه غربی خود، به دلیل نیاز شدید عراق به محصولات مصرفی هر روز مورد توجه تعداد بیشتری از تجار کشورمان قرار میگیرد. در این محتوا به صادرات الیاف به کشور عراق پرداخته می شود.

صادرات الیاف گروه صنعتی تندگویان به کشور عراق

صادرات الیاف گروه صنعتی تندگویان به کشور عراق
صادرات الیاف به عراق

24 درصد از واردات عراق از ایران است. کشور عراق یکی از مهم‌ترین کشورهای همسایه ایران برای صادرات کالاهای ایرانی می‌باشد. حمل و نقل زمینی با هزینه کم و در دسترس و همچنین شرایط نامناسب کشور عراق، این امکان را برای بازرگانان ایرانی فراهم کرده است تا سود قابل توجهی از ارسال کالاهای ایرانی به عراق کسب کنند.
با توجه به اینکه صادرات الیاف جزء اولویت های درخواستی تجّار و تامین کنندگان کشور عراق می باشد از این رو واحد بازرگانی بین الملل گروه صنعتی تندگویان با تجّار و تامین کنندگان عراقی وارد مذاکره شده است که در این محتوا به صادرات الیاف تولیدی در گروه صنعتی تندگویان به کشور عراق اشاره می شود. لطفا با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تندگویان یکی از بزرگترین تولیدکننده الیاف هالو در ایران

گروه صنعتی تندگویان یکی از بزرگترین تولیدکننده الیاف هالو در ایران
صادرات الیاف به عراق

یکی از بزرگترین و تولید کنندگان الیاف هالو در ایران گروه صنعتی تندگویان میباشد که توانسته است ترکیبات خوبی از این محصول را تولید و روانه بازار داخلی و خارجی کند.

این الیاف مصنوعی انواع و اقسام مختلفی دارد که هر یک کارایی و توانایی مخصوص به خود را دارد و این گروه صنعتی توانسته است در تولید آن بسیار عالی عمل کند و تولیدات این محصول به کشورهای همسایه صادر می شود.

دکتر محمد حسین قاسملو مدیر عامل گروه صنعتی تندگویان درباره صادرات الیاف به عراق می گوید: در این گروه صنعتی، مصنوعاتی همچون؛ الیاف ویسکوز، الیاف سالید رنگی و الیاف هالوی 3 بعدی سیلیکونی از بازیافت بطری های پلاستیکی تولید می شود که در صنایع مبلمان، عروسک سازی و کالای خواب و همچنین عایق سازی حرارتی بکار می رود و به جهت ارتباط مستمر با تجّار و تامین کنندگان عراقی، در حال حاضر این کشور به یکی از مقاصد اصلی صادرات محصولات تولیدی در گروه صنعتی تندگویان تبدیل شده است.

عراق کشوری زیارتی با صادرات و واردات متعدد

تردد میلیونها زائر به کشور عراق به دلیل وجود اماکن زیارتی باعث شده است تا تامین کنندگان عراقی در صدد رفع نیاز هتل ها و مهمانسراهای متعدد به تامین کالای خواب، مبلمان و…. باشند.

لذا با شناخت تولیدکنندگان صنعت نساجی در ایران و به ویژه شرکت های محدودی که موفق به تولید الیاف هالو شده اند برآنند تا نیاز کشور خود را از طریق واردات مرتفع کنند.

تولیدکنندگان و فروشندگان برای موفقیت در صادرات کالا به عراق باید با روش های بازاریابی، لجستیک، بازرگانی، قوانین گمرکی و اخذ مجوز ها کاملا آشنا باشد که بازرگانان گروه صنعتی تندگویان به این مهم دست یافته اند و با ارتباط مستمر با تجّار عراقی در تلاشند تا صادرات مصحولات این گروه صنعتی را به کشور دوست و همسایه ، عراق توسعه دهند.

صادرات الیاف هالو به کشور عراق

صادرات الیاف هالو به کشور عراق
صادرات الیاف به عراق

با توجه به استقبال تامین کنندگان روسی، عمانی، ترکیه ای و افغانستانی از الیاف هالوی تولیدی توسط گروه صنعتی تندگویان، این الیاف ارزشمند مورد توجه تجّار عراقی قرار گرفته است و علیرغم مشکلات متعدد صادرات کالا به عراق نظیر؛ قوانین گوناگون در کردستان عراق و دیگر مناطق آن به دلیل حکومت ها متفاوت، دریافت کردن مجوز های مختلف برای کالا ها و پیدا کردن و اعتماد به مشتری و واسطه ها، ولی گروه صنعتی تندگویان موفق به شناسایی ظرفیت های موجود و نیازهای عراق و همچنین شناخت تجّار قدرتمند عراقی شده است و الیاف هالو که از مهمترین کالاهای تولیدی این گروه صنعتی می باشد را به کشور عراق صادر کند که با استقبال بی نظیر خریداران مواجه شده است.

همچنین اگر سوالی درباره صادرات الیاف به عراق دارید میتوانید از قسمت تماس با ما سوالات خود را از کارشناسان گروه صنعتی تندگویان بپرسید.

Picture of آقای دژم

آقای دژم

کارشناس رسانه

اشتراک گذاری :

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید انواع الیاف هالو
تولید کننده برتر الیاف هالو
شبکه های اجتماعی ما

مطالب اخیر

جدیدترین اخبار ما

در خبرنامه ی هفتگی ما آبونه شوید

بدون هرزنامه، اطلاعیه فقط در مورد محصولات جدید، به روز رسانی.

دسته بندی
پست های مرتبط