تندگویان الیاف

صادرات الیاف به روسیه

صادرات الیاف به روسیه

صادرات الیاف به روسیه موضوعی است که بسیار حائز اهمیت است و از آنجا که قیمت بازار جهانی نفت با نوسان‌های متعدد روبرو می‌باشد گسترش صادرات غیرنفتی به ویژه صادرات الیاف به روسیه از اهداف مهم توسعه اقتصادی کشور به‌شمار می‌رود و در این بین، صادرات مصنوعات نساجی یکی از با اهمیت‌ترین آنها می باشد که با گردش مالی بالای خود و کاربر بودن آن از اولویت خاصی برخوردار است.

در سالهای اخیر، میزان صادرات در این صنعت، عمدتاً مربوط به الیاف بازیافتی بوده که در تهیه و تولید آنها از ضایعات بطری استفاده شده است. در این محتوا، به صنعت بازیافت و تولید الیاف مصنوعی از آن و صادرات الیاف به روسیه، اشاره می‌شود.

کشور روسیه مقصد صادرات الیاف گروه صنعتی تندگویان

کشور روسیه مقصد صادرات الیاف گروه صنعتی تندگویان
صادرات الیاف به روسیه

روسیه از ‬کشورهای‭ ‬صنعتی دنیا محسوب می‌شود که در تمامی حوزه های علمی و صنعتی پیشرفت قابل توجهی چه در تولید و چه در صادرات به ویژه صادرات الیاف به روسیه دارد و هر ساله با برپایی نمایشگاه های بین المللی از ظرفیت و توان تولیدکنندگان و تامین کنندگان بزرگ دنیا مطلع می‌شود.‭ ‬‬‬‬
در این بین، نمایشگاه بین المللی پارچه و منسوجات مسکو ، یک جایگاه تجاری کارآمد برای تبلیغ کیفیت و منسجوات مناسب بازار در میان تولیدکنندگان کشور روسیه و دیگر کشورها محسوب می‌شود و هر ساله برترین برندها و قویترین تولید کنندگان از سراسر دنیا در آن شرکت می‌کنند.

مذاکره و انعقاد قرارداد بین تولیدکنندگان، تامین کنندگان و مشتریان عمده فروش روسیه و دیگر کشورها از نقاط حائز اهمیت این نمایشگاه است که در ادامه این محتوا به حضور موفق گروه صنعتی تندگویان در نمایشگاه مسکو پرداخته می‌شود که خواندنی است.

شرکت در نمایشگاه بین المللی مسکو و صادرات به روسیه

شرکت در نمایشگاه بین المللی مسکو و صادرات به روسیه

قاسملو از حضور موفق غرفه الیاف تندگویان،در نمایشگاه تخصصی مسکو در سالهای گذشته و شروع صادرات الیاف به روسیه می‌گوید:

روسیه با کشورهای دیگری که پیش از این مقصد صادراتی ایران بوده، تفاوت دارد و به همین منظور گروه صنعتی تندگویان با هدف معرفی محصولات خود به ویژه الیاف هالوی تولیدی در این گروه صنعتی، در نمایشگاه بین المللی مسکو حضور یافت و به دلیل کیفیت و تنوع محصولات و قیمت مناسب برای تامین کنندگان روسی، با استقبال بی نظیری مواجه شد و از آنجا بود که روسیه به مقصدی برای صادرات محصولات گروه صنعتی تندگویان تبدیل شد.

وی می‌گوید: روسیه از ابرقدرت‌های منطقه و جهان است وکیفیت بالای محصولات، از شرایط اصلی صادرات به این کشور است و جاگیری مناسب در بازار بزرگ روسیه زمان‌بر است و باید الیافی به این کشور صادر شود که با محصول تولید کشورهای اروپایی قابل مقایسه و رقابت باشد.

کیفیت بالای رقابت صادرکنندگان در نمایشگاه بین المللی مسکو

کیفیت بالای رقابت صادرکنندگان در نمایشگاه بین المللی مسکو
صادرات الیاف به روسیه

قاسملو به کیفیت برگزاری نمایشگاه اشاره می‌کند و می‌گوید: در این نمایشگاه، توانمندان عرصه تولید در هر مرحله از پردازش الیاف هالو تا بسته بندی محصول نهایی حضور دارند و بستری برای ورود به بازار روسیه و دیگر کشورهای آسیایی و اروپایی می‌باشد و برای صنعت گران و تامین کنندگان تجهیزات و تولیدات نساجی ویترینی از خلاقانه ترین راه حل ها برای توسعه تجارت می‌باشد.

مدیر عامل گروه صنعتی تندگویان می‌گوید: نمایشگاه پارچه و منسوجات مسکو طی سالیان متمادی برای مدیران و صاحبان صنایع بزرگ نساجی، لباس بافتنی و خیاطی، مزون ها، طراحان برجسته و دیگر متخصصان خلاق، جایگاه ویژه ای دارد.

گروه صنعتی تندگویان که صادرکننده برتر کشور در صنعت الیاف هالو در سال 1400 بوده است از این فرصت به بهترین شکل استفاده کرد و با برپایی غرفه در این رویداد بزرگ جهانی و حضور و مذاکره با بزرگان صنعت نساجی دنیا و گفتگو با تجّار و تامین کنندگان کشورهای مختلف در عرصه رقابت و تولید خودنمایی کرد.

صادرات الیاف مصنوعی تولید شده از بازیافت به کشور روسیه

صادرات الیاف مصنوعی تولید شده از بازیافت به کشور روسیه
صادرات الیاف به روسیه

دکتر محمد حسین قاسملو مدیر عامل گروه صنعتی تندگویان می‌گوید: در این گروه صنعتی، مصنوعاتی همچون؛ الیاف ویسکوز، الیاف سالید رنگی و الیاف هالوی 3 بعدی سیلیکونی از بازیافت بطری های پلاستیکی تولید می شود که در صنایع مبلمان، عروسک سازی و کالای خواب و همچنین عایق سازی حرارتی بکار می‌رود و به جهت ارتباط مستمر و حضور در نمایشگاه های بین المللی کشور روسیه، در حال حاضر این کشور به یکی از مقاصد اصلی صادرات محصولات تولیدی در گروه صنعتی تندگویان تبدیل شده است.

استفاده از تکنولوژی روز در تولید محصول باکیفت جهت صادر به کشورهای همسایه

محمد حسین قاسملو مدیرعامل گروه صنعتی تندگویان درباره صادرات الیاف به روسیه می‌گوید: این گروه صنعتی، با برخورداری از تکنولوژی روز و تامین ماشین آلات مدرن از کشورهای اروپایی، محصول با کیفیت تولید و روانه بازار داخلی و خارجی می‌کند که الیاف هالو با بهترین کیفت از مهمترین تولیدات این گروه صنعتی است که در کشور نمونه و زبانزد است.

ماشین آلات پیشرفته، نیروی انسانی متخصص و مواد اولیه با کیفت، سه اصل مهم در کیفیت تولید می‌باشد و همین مهم باعث شده تا تولیدات این گروه صنعتی به کشورهای همسایه به ویژه روسیه صادر شود.

همچنین اگر سوالی درباره صادرات الیاف به روسیه دارید میتوانید از قسمت تماس با ما سوالات خود را از کارشناسان گروه صنعتی تندگویان بپرسید.

Picture of آقای دژم

آقای دژم

کارشناس رسانه

اشتراک گذاری :

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید انواع الیاف هالو
تولید کننده برتر الیاف هالو
شبکه های اجتماعی ما

مطالب اخیر

جدیدترین اخبار ما

در خبرنامه ی هفتگی ما آبونه شوید

بدون هرزنامه، اطلاعیه فقط در مورد محصولات جدید، به روز رسانی.

دسته بندی
پست های مرتبط