تندگویان الیاف

خرید الیاف هالو

کارخانه تولید الیاف تند گویان با سابقه بالا در زمینه تولید انواع الیاف طبیعی و مصنوعی امروزه با تولید حجم بالا الیاف آماده خدمت رسانی به صنایع مختلف و کسب و کار های فراوان در حوزه های مختلف می باشد. شما می توانید با ثبت سفارش خود، الیاف های مد نظر خود را با بالاترین سطح کیفیت و قیمت تولید کننده در حجم های بالا و مختلف دریافت کنید. 

الیاف هالو

قابلیت فنری بالا

یکی از مهم ترین ویژگی های الیاف هالو که در صنایع مختلف مورد کاربرد قرار گرفته است، قابلیت فنری آن می باشد.

عدم آلرژی

الیاف هالو به دلیل اینکه جز الیاف مصنوعی محسوب می شود برای افرادی که به آلرژی مبتلا هستند مشکل ساز نمی باشد.

قیمت اقتصادی

الیاف هالو دارای قیمت اقتصادی و ارزش پولی بالایی می باشد و می تواند در صنایع مختلف کابرد متفاوت و خوبی را داشته باشد.

نگهداری راحت

شستشو هالو فایبر بسیار ساده و راحت می باشد و نیاز به نگهداری، مراقبت و محافظت زیاد و بالایی ندارد.

الیاف هالو چیست؟

یکی از مهم ترین انواع الیاف مصنوعی، الیاف هالو نام دارد که به دلیل دارا بودن ویژگی ها و مزایا مختلف مانند ویژگی برگشت پذیری توانسته است در صنایع مختلف به خصوص مبل سازی کاربرد زیادی داشته باشد. الیاف هالو که با هالو فایبر نیز شناخته می شود دارای سطحی توخالی و همچنین خاصیت فنریت بالایی در مقایسه با دیگر الیاف دارد.

خرید الیاف هالو به دلیل اینکه درون خالی و پوچی دارند در دسته الیاف کوتاه نیز قرار می گیرند و همین ویژگی باعث شده است هوا را در فضای درون خود گنجایش دهند. همین موضوع سبب شده است که این نوع از الیاف در دسته های نام برده و همچنین در تولید صنایع مربوط به خواب مانند تولید تشک و بالش کاربرد فراوانی داشته باشد.

هالو فیبر به دلیل همان ویژگی که باعث می شود هوا در درون خود گنجایش دهد، باعث شده است به ماده ای گرم و راحت تبدیل شود. همچنین امکان وجود تنفس در الیاف هالو باعث شده است این ماده کاربرد بیشتری را به دست آورد.

ناگفته نماند که الیاف هالو جز الیاف پلی استر محسوب می شود. هالو فایبر مزایا بسیاری دارد که بسیاری از صنایع را الزام کرده است که از این نوع الیاف استفاده کنند. در ادامه برخی از مهم ترین الیاف هالو را معرفی خواهیم نمود.

الیاف هالو

مزایا هالو فیبر

در ادامه لازم است به معرفی برخی از مهم ترین ویژگی ها و مزایا هالو فایبر در صنایع مختلف اشاره کنیم.

ارزش پولی بالا

الیاف هالو و هالو فایبر قیمت به صرفه بسیاری نسبت به دیگر الیاف دارد. همچنین قیمت به صرفه آن باعث عدم کیفیت بالا آن نمی باشد بلکه الیاف هالو از کیفیت بالایی برخوردارند و همین موضوع باعث شده است ارزش پولی بالایی داشته باشد.

حفظ و نگهداری ساده

الیاف هالو فیبر به مراقبت های زیادی برای نگهداری وجود ندارد. این ماده به راحتی قابل شستشو می باشد و به سادگی بدون نیاز به تجهیزات خاصی خشک می شود. همین ویژگی باعث شده است این الیاف در صنایعی مانند تولید تشک کاربرد فراوانی داشته باشد.

مزایا الیاف هالو

وزن کم و سبک

یکی دیگر از ویژگی های این نوع از الیاف، وزن کم آن می باشد. زمانی که در تولید لباس از این الیاف استفاده می شود، افراد دیگر برای خرید این نوع لباس ها و هنگام پوشیدن آنها احساس سنگینی نمی کنند.

عدم وجود آلرژی

همانطور که گفتیم، الیاف هالو جز الیاف مصنوعی هستند به این که توسط انسان ها با استفاده از مواد شیمیایی و همچنین مواد طبیعی ساخته می شوند اما لازم به ذکر است این الیاف برای افراد مبتلا به آلرژی های مختلف هیچ مشکلی را ایجاد نمی کند.

خرید الیاف هالو فایبر در ایران

همانطور که بارها به آن اشاره کردیم، الیاف هالو با تکیه بر دانش بشریت و ویژگی ها و مزایا بی شماری که نسبت به دیگر الیاف ها به خصوص الیاف طبیعی دارا می باشد، امروزه سهم مهمی را در صنعت کشور بزرگ ایران و البته دنیا دارا می باشد.

در حال حاضر کارخانه تندگویان لیف قم فضای خرید آنلاین و ثبت سفارش به صورت تلفنی را برای خرید الیاف هالو با توجه به نیاز افراد و صنعت گران به وجود آورده است. برای ثبت سفارش می توانید از طریق دکمه روبرو با پشتیبانان ما در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت کنید. همچنین ما در تندگویان آماده پاسخ به تمامی سوالات شما عزیزان می باشیم.

خرید الیاف هالو