تندگویان الیاف

ارسال اولین محموله الیاف صادراتی به ترکیه

ارسال اولین محموله الیاف
الیاف صادرات به ترکیه

صادرات الیاف به ترکیه

ارسال اولین محموله صادراتی الیاف هالو تولیدی تندگویان لیف به بازار ترکیه ارسال شد.

بعد از تولید اولیه و ارسال محصولات تولیدی مجموعه تندگویان لیف قم به بازارهای داخلی امروز اولین محموله صادراتی شرکت به وزن 170 تن به کشور ترکیه ارسال شد. محصول تولید شده الیاف سفید سیلیکون خورده هالو بود که از مواد 90 درصد ضایعات بازیافتی بطری و 10 درصد مواد نو تولید شده بود.

 

از شرکت ها تجاری و بازرگانان فعال در کشور های ترکیه و عراق برای ارسال محموله های صادراتی بر اساس درخواست ایشان دعوت به همکاری می نماییم.

صادرات گسترده الیاف هالو به کشور ترکیه


170 تن الیاف سفید سیلیکون خورده هالو شرکت تندگویان لیف که 90 درصد آن از ضایعات بازیافتی بطری و 10 درصد مواد نو تولید شده بود در جدیدترین صادرات شرکت به کشورهای همسایه، تحویل طرف تجاری در کشور ترکیه شد.
محمد حسین قاسلمو مدیر عامل شرکت تندگویان لیف استان قم در این باره گفت: الیاف هالو گروهی از الیاف نساجی هستند که از بازیافتی بطری های پلاستیکی تولید می شود و به جهت وزن سبک و مقرون به صرفه بودن آن با استقبال زیادی در تولید و فروش روبرو می باشد.

ارسال الیاف به ترکیه
وی گفت: این اولین باری نیست که این محصول به کشورهای همسایه صادر می شود و پیش از این همکاری های گسترده ای با کشورهای عمان، روسیه، عراق و سوریه انجام شده است و طرف های تجاری در این کشورها به جهت کیفیت بالای الیاف هالو، متقاضی تعامل بیشتری با شرکت هستند.


مدیر عامل شرکت تندگویان لیف به تشریح رویکردهای حوزه تولید و صادرات اشاره کرد و گفت: سیاست شرکت در حوزه صادرات، تولید باکیفیت محصول و جذب تجّار کشورهای همسایه و اروپایی است و در این مسیر، جدیت و نوآوری در تولید مهمترین رویکرد ما است.


این فعال اقتصادی استان گفت: تنوع در تولید الیاف مصنوعی پرکاربرد با استفاده از وسایل بازیافتی، ارتقا کیفیت محصولات، حفظ بازار داخلی و افزایش درآمد صادراتی رویکرد مجموعه مدیریت و نیروی انسانی پرتلاش شرکت تندگویان لیف است.


وی توجه جدی به بخش صادرات و ورود روزافزون منابع ارزی به چرخه ی تولید شرکت تندگویان را جزء اولویت ها برشمرد و گفت: باید 45 درصد تولیدات شرکت تا سال آینده در سبد صادرات قرار گیرد.
مدیر عامل شرکت تندگویان به تقویت تیم طراحی و نوآوری شرکت اشاره کرد‌‌ و گفت: تیم های تخصصی و کارشناسی با حضور نیروهای مجرب و جوان با استعداد در شرکت تشکیل شده و هدف آن انجام کارهای مطالعاتی، نوآوری در تولید و جذب بازارهای هدف است.

 

تصویر آقای دژم

آقای دژم

کارشناس رسانه

اشتراک گذاری :

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید انواع الیاف هالو
تولید کننده برتر الیاف هالو
شبکه های اجتماعی ما

مطالب اخیر

جدیدترین اخبار ما

در خبرنامه ی هفتگی ما آبونه شوید

بدون هرزنامه، اطلاعیه فقط در مورد محصولات جدید، به روز رسانی.

دسته بندی
پست های مرتبط